Lady Pank i Happysad na Jarmarku!

            To już pewne! Na tegorocznych obchodach Dni Miasta zagra jeden z najsłynniejszych polskich zespołów rockowych – Lady Pank. Ale to nie koniec atrakcyjnych muzycznych propozycji. W czerwcu usłyszymy jeszcze Happysad, Maleo Reggae Rockers, Trubadurów.

Dni Miasta, które w tym roku przypadają na 18 i 19 czerwca, to również obchody 730-lecia Strzelec Kraj. Z tej okazji na scenie nie mogło zabraknąć gwiazd wielkiego formatu. Wstępem do głównych obchodów jubileuszu będzie koncert Trubadurów, który odbędzie się  w piątek 17 czerwca na Rynku Miejskim.

Rockowe atrakcje czekają nas natomiast w sobotnią noc 18 czerwca. Zapewni je Lady Pank, który w tym roku obchodzi 35-lecie muzycznej kariery. Na scenie na stadionie miejskim zobaczymy Janusza Panasewicza, Jana Borysewicza, Krzysztofa Kieliszkiewicza i Kubę Jabłońskiego. – Jestem przekonany, że zespół zadowoli wszystkich fanów muzyki. Przeboje Lady Pank to klasyka polskiego rocka i każdy je zna. Ich koncert będzie artystyczną wisienką na torcie z okazji 730-lecia miasta – mówi Eryk Szurko, dyrektor SOK-u.

Tuż przed Lady Pank wystąpi Happysad, zespół grający rock alternatywny, który znany jest z takich hitów jak m.in. „Taką wodą być” czy „Zanim pójdę”.  W 2012 roku grupa została zaproszona do występu na największym festiwalu w Europie – Przystanku Woodstock. Występ został uhonorowany specjalną nagrodą – „Złotym Bączkiem”.

W niedzielę 19 czerwca na scenie zagra natomiast zespół reggae Maleo Reggae Rockers. Grupa wystąpiła na czterech Przystankach Woodstock, na swoim koncie ma takie utwory jak np. „Alibi”, „Noc”, „Więcej światła”.

O szczegółach tej największej gminnej imprezy będziemy informować.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content