Reklamuj się w Ziemi Strzeleckiej! Atrakcyjne warunki

Dlaczego warto reklamować się u nas?

Za reklamę w papierowej „Ziemi Strzeleckiej” płacisz od cm2, a więc sam ustalasz wielkość swojej reklamy oraz wersję – kolorową lub czarno-białą.

Masz pewność, że reklama trafi do szerokiego grona czytelników. Cały nakład dwutygodnika rozchodzi się błyskawicznie! Zwrotów praktycznie nie notujemy (współczynnik zwrotów w 2015 roku wyniósł 0,02%). Czytelnik, mając reklamę w papierowej wersji, przez dwa tygodnie na pewno się na nią natknie i lepiej zapamięta Twoją firmę. Dodatkowo otrzymujesz darmową emisję w internetowym wydaniu „Ziemi Strzeleckiej”, po kliknięciu na baner reklamy, czytelnik przekierowywany jest na Twoją stronę internetową.

Możesz wykupić artykuł sponsorowany. Gazeta jest bardzo poczytna, przez dwa tygodnie czytelnik na pewno zapozna się z Twoim tekstem! Artykuł piszemy sami lub możesz napisać go Ty. Napisanie artykułu i zrobienie przez nas zdjęcia do niego jest całkowicie darmowe. Płacisz jedynie za miejsce.

Możesz włożyć też ulotki do środka gazety! Masz wtedy pewność, że trafią do czytelników w dwóch gminach (Strzelce i Zwierzyn). To lepsza forma promocji niż wrzucanie ich do skrzynek.

Istnieje możliwość wykupienia reklamy jedynie na stronie internetowej. W tym celu prosimy o kontakt na ziemiastrzelecka@strzelce.pl

Zapraszamy! Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty!!!

Reklamuj się w „Ziemi Strzeleckiej”, najbardziej poczytnym dwutygodniku naszego regionu!

reklama w Ziemi Strzeleckiej

You may also like...

Dodaj komentarz

Skip to content