Zawsze z uśmiechem i dbałością o najwyższą jakość

W tym roku kwiaciarnia „Florystyka u Dominika” obchodzi swoje 7. urodziny. W dalszym ciągu to rodzinne, przytulne miejsce, pełne kwiatów i fantastycznych drobiazgów, przyciąga dobrą energią, serdecznym uśmiechem i przede wszystkim – wysoką jakością usług. 

Florystyka u Dominika” powstała z pasji do piękna, kwiatów, dekoracji, ale też ludzi, których w kwiaciarni nie brakuje. Przychodzą, zamawiają bukiety, wieńce, kupują drobiazgi na prezent i wracają oraz polecają to miejsce. A dlaczego polecają? Bo wiedzą, że zawsze mogą tu liczyć na profesjonalne doradztwo, świeży asortyment wysokiej jakości oraz uśmiech, życzliwość i dobrą energię. – Po towar jeżdżę osobiście do Poznania, aby wybrać tam na miejscu najlepsze i najświeższe kwiaty. Po latach wiem, że tylko to daje mi gwarancję, że moi klienci będą mieli najlepszej jakości towar, który będzie długo stał i cieszył obdarowanego – mówi właściciel Roman Cejmer. I dodaje, że nic go tak nie cieszy, jak ciepłe słowa, które otrzymuje po kilku dniach, tygodniu, a nawet dwóch od zrealizowanego zamówienia. – Gdy po dłuższym czasie dostaję zdjęcie bukietu czy wieńca, który wciąż pięknie wygląda, czuję wtedy największą satysfakcję, że dobrze wykonaliśmy swoją pracę – zdradza. O tym, że kwiaciarnia dba o jakość świadczy m.in. fakt, że duże grono zamawiających wieńce pogrzebowe czy bukiety okolicznościowe to mieszkańcy np. Gorzowa Wielkopolskiego. – Bardzo wielu moich klientów to gorzowianie. Zamawiają bukiety i wieńce pogrzebowe, które tam im wozimy, bo mówią, że nasze są inne niż wszystkie, a przede wszystkim bardzo trwałe – dodaje Roman Cejmer. 

Najgorętszy okres w kwiaciarni to święta okolicznościowe, takie jak walentynki czy Dzień Kobiet. Ten jest wyjątkowym dniem we „Florystyce u Dominika”, ponieważ to właśnie 8 marca kwiaciarnia rozpoczęła swoją działalność. – Na Dzień Kobiet przygotowujemy się naprawdę solidnie. Sprowadzamy róże ekwadorskie, które są teraz hitem. Będzie dużo nietypowych gatunków, będą ogrody w szkle, a także boxy z gipsówką, które na walentynki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – wylicza właściciel. Ponadto kwiaciarnia przygotowuje konkurs we współpracy z cukiernią „RóżAnka”. – Do wylosowania będzie słodka niespodzianka – zdradza Roman Cejmer. Oczywiście w tym dniu będzie jak zwykle działała poczta kwiatowa, a kwiaciarnia ma być czynna już od 5 rano. – Poczta kwiatowa to jest zawsze bardzo miła niespodzianka dla każdej pani. Każda kobieta ucieszy się z bukietu, który dostanie np. do miejsca pracy. Mam wielu stałych klientów, których poznaję po głosie i wystarczy, że zadzwonią, nawet się nie przedstawiają, a ja już wiem, kto to i dla kogo ma być bukiet – opowiada z uśmiechem Roman Cejmer. Pocztę kwiatową zamawiają mieszkańcy okolicznych wsi, bukiety wożone są także do gmin ościennych. 

W dalszym ciągu, oprócz kwiaciarni, rozwija się też dekoracja ślubna. Kalendarz na ten rok jest już jednak zamknięty i „Florystyka u Dominika” uruchomiła zapisy na 2025, na który zapisało się kilka par. – Z każdą parą młodą dokładnie ustalamy, czego oczekują i dopasowujemy ofertę do ich potrzeb, wymagań, do ich gustu. Poświęcam im sporo czasu na konsultację, aby spełnić marzenie o pięknym ślubie – wyjaśnia właściciel. I tak rzeczywiście jest, bowiem po ceremoniach florysta otrzymuje bardzo często zdjęcia przy dekoracjach z ciepłymi słowami podziękowań. 

„Florystyka u Dominika” oferuje także kwiaty doniczkowe, spory wybór ozdób, donic, porcelany, drobiazgów, czyli wszystkiego, czego potrzebujemy, by obdarować kogoś czymś naprawdę wyjątkowym. 

Adres: Słowackiego 18 (po dawnej aptece, niedaleko Stokrotki), telefon: 508 199 396, Facebook: Kwiaciarnia Florystyka U Dominika Dekoracje Ślubne. 

Rt

artykuł sponsorowany 

You may also like...

Skip to content