Pieski szukają domów

Na nowych właścicieli czeka bardzo dużo psów i jest ich ogromna różnorodność. Każdy może wybrać takiego psa, który będzie odpowiadał mu pod względem temperamentu, charakteru, wielkości i wyglądu. Nie kupuj, przygarnij!

Żabka - suczka do adopcji
Terierkowata żabka poleca się do adopcji. Sunia jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. To bardzo milusiński piesek, który lubi bawić się z człowiekiem. Toleruje inne pieski, nie toleruje natomiast kotów. Sunia sięga do połowy łydki i większa nie urośnie.

Godzuki

Godzuki to około 2-3-letni piesek. Troszkę w nim yorka, troszkę jamnika. Jest żywiołowy i pełen energii. Toleruje inne pieski. Jest grzecznym kawalerem. Piesek do adopcji będzie wydany wykastrowany i zaszczepiony.

Kontakt w sprawie adopcji 510984414.

Misia - suczka do adpocji

Misia to starsza sunia 10+. Jest grzeczna, cichutka, zachowuje czystość w domku. Jest wykastrowana. Sięga do połowy łydki. Szuka domku na jesień swojego życia.

Czaruś - pies do adopcji

Czaruś to bardzo spokojny, przytulaśny młody kawaler. Jest zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany. Ma około 2 lata. Toleruje inne pieski, z kotkami bywa różnie… Pięknie chodzi na smyczy, jest posłuszny. Piesek sięga prawie do kolan, większy nie urośnie. Zachowuje czystość w domku.
Kontakt w sprawie adopcji: Edyta tel. 510984414.

Adopcją psów zajmuje się organizacja społeczna Arka dla zwierząt.

Działalność stowarzyszenia można wesprzeć darowizną pieniężną:

Stowarzyszenie pomocy zwierzętom
„Arka dla zwierząt”
ul.Gorzowska 10
66-500 Strzelce Kraj
Nr konta do wpłat:
Bank BGŻ BN Paribas S.A.
PL18 2030 0045 1110 0000 0409 1920
Tytuł: Darowizna dla potrzebujących zwierząt
SWIFT GOPZPLPW

Organizację można również wesprzeć poprzez podarowanie karmy dla zwierzaków (kontakt poprzez wiadomości bezpośrednio do „Arki dla zwierząt” na fb).

Sprawdź również…

Skip to content