Zespół Orlika na Bałtyk Cup

30.05 – 2.06 w Ustce odbył się Bałtyk Cup, który przyciągnął ponad tysiąc uzdolnionych piłkarzy z całej Polski. Wśród startujących nie mogło zabraknąć drużyny ze Strzelec Krajeńskich, której trenerem jest Maciej Kuś.

Bałtyk Cup cieszy się dużą popularnością, co roku gromadząc dziesiątki zespołów z całego kraju. Atrakcyjna lokalizacja i doskonale przygotowane boiska przyciągają uczestników, na których czeka wiele atrakcji i nagród. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad tysiąc młodych piłkarzy z 74 drużyn i dedykowana była drużynom w kategoriach: Żak F1, Orlik E1, E2 oraz Młodzik D1, D2. Strzelecki zespół wystąpił w składzie:

Hubert Brzezowski, Jakub Dyliński,  Piotr Lipiec,  Olaf Kamiński, Jan Loc,  Jacek Wojciechowski,  Bartek Nowak, Bartek Dobak, Jakub Dąbrowski, Maksymilian Wojciechowski, Jacek Wojciechowski, Tomasz Błaszczuk,  Mateusz Haszczyc.

– Nasza drużyna rozegrała bardzo dobry turniej – stwierdza trener Maciej Kuś. – Na 9 meczy raz przegrywamy. Niestety słabszy mecz przytrafił nam się w ćwierćfinale. W dwóch kolejnych spotkaniach wracamy na właściwe tory i ostatecznie kończymy turniej na 5. miejscu – opowiada. – Podsumowując, fajny turniej, sprawna organizacja, dużo grania na dobrym poziomie. Dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu rodzicom i sponsorom – dodaje. 

AL

You may also like...

Skip to content