Turniej piłki nożnej Jako Cup

 

W niedzielę 31 stycznia 2016 r. w hali sportowej w Drezdenku odbył się turniej piłki nożnej JAKO CUP, w którym uczestniczyli najmłodsi zawodnicy Łucznika. Organizatorami zawodów byli Lubuszanin Drezdenko i miejscowa Akademia Piłkarska.

 

W zawodach uczestniczyło ponad 100 zawodników z 10 klubów. Turniej przeznaczony był dla rocznika 2007 i młodszych. W tego typu zmaganiach liczy się przede wszystkim dobra zabawa, dlatego też nie jest prowadzona żadna punktacja. Strzelczanie rozegrali sześć spotkań, w których strzelili aż 11 bramek. Cztery mecze były zwycięskie, a tylko dwa przegrane. – Kolejny raz najtrudniejszy dla nas był pierwszy mecz w turnieju. Spotkanie to przegraliśmy 3:1 z drużyną Kania Cup, grając zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Wydaje się, że duża hala i kibice na trybunach zbytnio rozkojarzyły naszych graczy, którzy nie potrafili w tym meczu zagrać tak jak potrafią – tłumaczy trener Maciej Kuś. W kolejnych meczach było już lepiej, a spotkanie przegrane 1:0 z Wartą Gorzów równie dobrze mogło zakończyć się remisem. – Podsumowując turniej, świetna zabawa, piękne gole, 11 strzelonych bramek, w tym piękna bramka z rzutu wolnego naszego bramkarza. Z meczu na mecz coraz lepsza gra. Brawo! – dodaje trener.

Strzelczanie wystąpili w składzie: Patryk Szbunia, Bartek Mróz, Igor Jurek, Filip Bartkowski, Iwo Kosut, Mateusz Dąbrowski, Wojtek Suchto, Amelia Wyrembek, Alan Gwadera, Antek Kordyński.

 

 

drezdenko - puchar

You may also like...

Skip to content