Poszukiwani listem gończym

Poniżej znajduje się lista przestępców z gminy Strzelce Krajeńskie, którzy sa poszukiwani przez policję listami gończymi. – Każda osoba, która spotka bądź zna miejsce pobytu osób poszukiwanych proszona jest o zgłoszenie się bądź kontakt telefoniczny z najbliższą jednostką policji – mówi sierż. Sebastian Warzecha, rzecznik strzeleckiej komendy policji.

 

WOJCIECH KIEDROWSKI – syn Ryszarda, Elżbiety, ur. 2/10/1983 r. w Drezdenku,zam. Strzelce Krajeńskie. Poszukiwany na postawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. XII Zamiejscowy Wydział Karny w Strzelcach Krajeńskich.

162-50027

ANDRZEJ POLAŃSKI – syn Włodzimierza, Elżbiety, ur. 8/02/1975 r. w Drezdenku, zam. Strzelce Kraj. Poszukiwany na postawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. XII Zamiejscowy Wydział Karny w Strzelcach Krajeńskich.

162-50021

CHRZĄSTEK MARIUSZ KAZIMIERZ – s. Józefa i Zofii, ur. 30/04/1964 r., zam. Strzelce Kraj. Poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich.

162-50015

Na podstawie materiałów prasowych KPP w Strzelcach Kraj.

Sprawdź również…